Karnisze elektryczne
mMotion Plus

Elektryczne rolety rzymskie
Hilla Plus

Elektryczne rolety materiałowe
Grodo Plus

Pokój z oknem, łóżkiem i dwoma fotelami.

System Inteligentnego Domu pozwala sterować elektrycznymi roletami. Dodatkowo odpowiednio zaprogramowany system, sam dostosuje ustawienia rolet, zasłon, kurtyn, żaluzji do panujących warunków.

Kąt domu z dużą ilością okien. Pod oknami szafki. Na oknach rolety.

Roleta rzymska jest idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń mieszkalnych i biur. Odpowiedni dobór tkanin i wariantów dekoracji pozwala dodać pomieszczeniu elegancji lub zamienić je w pokój zabaw.

Ściana okien, na których są rolety. Przed oknami stoi kanapa, przed kanapą stolik.

Tradycyjne materiałowe rolety są niezastąpionym narzędziem ochrony wnętrz przed działaniami promieni słonecznych. Bogata oferta tkanin pozwala na zastosowanie ich w każdym pomieszczeniu.

Elektryczne rolety
Day & Night Plus

Elektryczne żaluzje poziome
Barion Plus

Plisy elektryczne
Plisylux Plus

Okno zasłonięte roletą. Całość w kolorach bieli.

Dzięki współpracy czujnika natężenia światła z roletami D & N możliwe jest utrzymywanie natężenia światła na zadanym poziomie. Rolety D & N pozwalają na całkowite zaciemnienie pomieszczenia.

Żaluzje poziome, ciemne, opuszczone. Lamele blokują światło zewnętrzne.

Bogata oferta elektrycznych żaluzji do nowoczesnego domu. Lamele wykonane z drewna, bambusa lub aluminium dostępne w dużej palecie kolorów.

Zaciągnięte plisy na czterech oknach. Z przodu lampa. na podłodze panele.

Innowacyjna konstrukcja plis elektrycznych pozwala na ich zastosowanie w miejscach dotychczas niedostępnych dla elektrycznych osłon wewnętrznych, szczególnie w oknach o niestandardowych kształtach.

Sterowania radiowe
do osłon elektrycznych

Elektryczne panele japońskie
mPanel Plus

Aluminiowe szyny sufitowe
|

Po lewej biały przełącznik ścienny do rolet. Po prawej pilot do rolet z trzema przyciskami.

Sterowanie elektrycznymi osłonami wewnętrznymi może być zintegrowane z systemem Inteligentnego Domu. W przypadku przypadku nie posiadania takiego systemu nadal możliwe jest sterowanie za pomocą pilotów radiowych.

Przesuwane pomarańczowe panele.

Panele japońskie są nowoczesnym sposobem na dekoracje okien i regulację natężenia światła padającego z zewnątrz. Prostota połączona z aluminiową szyną i elektrycznym sterowaniem sprawia, że panele są niezwykle funkcjonalne i dodają luksusu pomieszczeniu.

Aluminiowa szyna sufitowa.

Aluminiowe szyny sufitowe, które pozostawiają konkurencję w tyle przewyższając ją jakością materiału, estetyką i funkcjonalnością.

Aluminiowe szyny sufitowe
Imago

Karnisze aluminiowe
Kombiline

Rolety rzymskie
Hilla

Aluminiowa szyna sufitowa z firanką i zasłoną.

Większa ilość osłon okiennych wymaga odpowiednich szyn takich jak aluminiowe szyny Imago. Te prostokątne szyny wyróżniają się jakością wykonania, grubością materiału i nienaganną estetyką.

Uniwersalne karnisze aluminiowe, o profilu prostokątnym lub okrągłym. Montowane do ściany.

Stylowe karnisze aluminiowe Kombiline. Dzięki dwustronnym wykończeniom, ta sama szyna może być montowana w wariancie płaskim i okrągłym.

Część rolety. Na obrazku sznurek z plastikowymi kulkami i krańcówka rolety.

Rolety rzymskie szczycą się ogromną popularnością spowodowaną uniwersalnością rozwiązania i bogatym wyborem wzorów, które pasują zarówno do pokoju dzieci jak i eleganckich biur.

Rolety materiałowe
Grodo

Rolety
Day & Night

Żaluzje poziome
Barion

Tradycyjna roleta materiałowa. Kawałek niebieskiej rolety zakrywającej okno.

Tradycyjne rolety materiałowe Grodo są idealnym narzędziem do ochrony przed promieniami słonecznymi, czy też światłem pochodzącym ze źródeł sztucznych. Bogata linia tkanin pozwala na zastosowanie rolet w każdym pomieszczeniu.

Gruba roleta, nieprzepuszczająca światła.

Rolety Day & Night to nowość na rynku rolet. Pozwalają na częściowe lub całkowite zaciemnienie pomieszczenia.

Białe żaluzje metalowe.

Poziome żaluzje Barion wykonywane są z drewna, bambusa lub aluminium. Charakteryzują się nienaganną jakością wykończenia i bogatą paletą kolorów.

Rolety plisowane
Plisylux

Firany, zasłony, rolety rzymskie

Materiały roletowe

Fragment plisy okiennej.

Rolety plisowane przeznaczone są do pomieszczeń wszelkiego typu. Ich główną zaletą jest możliwość regulacji przepływu światła zarówno od dołu jak i od góry.

Pozaginany materiał na zasłony.

Oferujemy szeroki wachlarz tkanin najwyższej jakości . Wysoka jakość tkanin odgrywa ważną role przy mechanizmach elektrycznych.

Dwie tkaniny przeznaczone do rolet plisowanych.

W swojej ofercie posiadamy paletę około 700 tkanin przeznaczonych do rolet materiałowych, plisowanych oraz paneli japońskich.